מעוניינים להחליף/להחזיר את רכישתכם?

אנו בליקה מברכים אתכם לרגל האירוע המשמח שלכם.

להלן מדיניות החלפת המוצרים שרכשתם בליקה והחזרים כספיים:

החלפת הפריטים

אם תרצו להחליף את המוצר שרכשת אפשרי מרגע קבלת המוצר תוך – 7 ימי עסקים ובהצגת אישור ההזמנה ובתנאי שלא נעשה שימוש בפריט.

החלפת המוצר תעשה אך ורק בתנאי שלא עשיתם שום שימוש בפריט ולא נגרם לו נזק/לכלוך. בנוסף, החזרת המוצר תעשה אך ורק לאחר קבלת צילום של הפריטים ומצב תקינותם בוואטסאפ – 051-500-6286 או במייל [email protected] שימו לב שיש להחזיר את הפריט באריזתו המקורית שסופקה.

במידה וביצעתם איסוף עצמי – חובה על הלקוח לבדוק את כמות הפריטים ואת תקינותם בעת איסוף הסחורה. לקוח שלא יספור ויבדוק הזמנתו במקום יהיה אחראי להזמנתו. לא יתקבלו תלונו עבור חוסרים לאחר התשלום ואיסוף הסחורה.


ההחלפה/החזרה יכולה להתבצע ב2 אופנים:

1. דואר רשום מהיר – החזרת הפריט דרך הדואר לכתובת המשרדים ברח’ אילת 75, חולון. במידה ומעוניינים להחליף השליחה של הפריטים החדשים תתבצע גם מצידנו דרך דואר רשום מהיר ולא תגבה מהלקוח עלות משלוח.

2. הגעה עצמית למשרדים ברחוב אילת 75, חולון בתיאום מראש. תיאום עם 051-500-6286

– אין החלפה ו/או החזרה על מוצרים שהודפסו עם עיצוב מותאם אישית.

בכפוף לחוק הגנת הצרכן, החזר כספי על הרכישה יינתן עד 14 ימים ובמקרה שהוחלט על ביטול העסקה (החזרת כל מוצרי הרכישה), התשלום יוחזר ללקוח בקיזוז דמי המשלוח ששולמו על שליחת הפריטים ויגבו דמי ביטול בסך 5% מסכום העסקה או מערך השירות הכולל, או 20 ₪, לפי הנמוך.

למען הסר ספק – דמי משלוח (כולל תוספת מזומן לשליח) מקוזזים בעת ביצוע ההחזר הכספי.

לא ניתן לבטל משלוח של “מזומן לשליח” לאחר שיצא להפצה.

במקרה בו יצא משלוח והלקוחה החליטה על ביטול המשלוח לאחר יציאתו ולפני קבלתו יוכל הלקוח לסרב לקבל את המשלוח במעמד המסירה אך יצטרך לשלם 35 שקלים עקב הביטול.


כתובת למשלוח:
רחוב אילת 75, עיר חולון 5851002

נייד 051-500-6286

 

 
דילוג לתוכן